REGNUM IRAE: Nightmare debriefing

Akce Nightmare v okolí Provodova se zúčastnily tři herní frakce, jmenovitě frakce Vody, Ohně a Země.

Akce proběhla z organizačního hlediska v pořádku s výjimkou nočního kontaktu s neherní postavou (myslivec v zájmovém prostoru), což snížilo možnosti splnění úkolů především frakci Ohně (za příkladné řešení této situace jim bude XP kompenzováno).

Vyhodnocení po frakcích:

Oheň coby pětičlenný tým Spitfire se pod přímým vedením Victora Corvina se předepsaným způsobem infiltroval do terénu, splnil předepsané náležitosti průzkumu a spojení a lokalizoval základnu Omega. Nepodařilo se splnit žádné další primární úkoly, tedy lokalizace VIP projektu a postav a jejich eliminace. Přesto se dá výsledek Spitfire považovat za dílčí úspěch z pohledu průzkumu oblasti a dobře zorganizovaného přesunu, za něž bude dle přesného vyhodnocení frakci i jednotlivcům přiděleno odpovídající množství XP (zkušeností), které mohou být následně přeměněny na skilly, tedy schopnosti, které může frakce i jednotlivci využívat a rozvíjet v dalším průběhu kampaně.

Voda coby tříčlenný tým Leviathan vedený dosud neznámým zástupcem Bronsona Boyla dokázal zbudovat VIP projekt, aniž by byl odhalen útočníky, a přestál akci prakticky bez kontaktu. Po úspěšném splnění úkolu byla určitým množstvím Many vyplacena kontraktovaná četa Omega.

Země coby četa Omega se i přes zjednodušené řešení přesunu (celá jednotka z jednoho směru) a dílčím problémům s navazováním spojení během přesunu dokázala v terénu zorientovat a správně se přesunout na cílovou lokaci, zbudovat obranu a během noci odolat nájezdům útočícího Ohně. Dosud neznámý velitel a několik dalších postav získávají za úspěšné splnění akce XP jak pro sebe, tak pro frakci.

Vyhodnocení situace v cílovém prostoru:

Lokace Provodov, jejíž území bylo předmětem zájmu všech zúčastněných frakcí, připadla díky zprovoznění VIP projektu (vrtná souprava) do rukou frakce Vody. Frakce Ohně a Země dokázaly zmapovat terén pro případ další aktivity v tomto prostoru.

Vyhodnocení vztahů mezi frakcemi:

Poprvé od začátku kampaně došlo k otevřené konfrontaci mezi jednotlivými frakcemi. Země a Voda si udržely korektní vztah tím, že spolupráce proběhla bez problému a po skončení akce byla frakce Země vyplacena množstvím Many ke spokojenosti všech zúčastněných.

Frakce Ohně v roli nájezdníků se postavila na svoji stranu a od těchto chvil má vztahy s oběma dalšími aktivními frakcemi nepřátelské.

Jakékoliv další případné vyjednávání mezi frakcemi může proběhnout pouze osobně za přítomnosti jejich zástupců a bude organizováno jako quest.

Další úkoly v rámci kampaně:

1) konsolidovat své frakce, určit a potvrdit jednotlivé VIP postavy (in-game účastníci, tzn. ti s ID kartami a odznáčky). Tyto poté budou předány MoGovi, který zajistí tvorbu ID karet pro nové účastníky (kde to bude potřeba, tak i stávajícím).

2) rozmyslet další strategii (úprava stávajícího území drženého frakcí, zámysl další expanze, zásobování Manou, určení skillů na základě XP).

Konkrétní bodové zisky budou zpracovány MoGem a přetransformovány do XP, návrhy skillů budou poté poslány velitelům frakcí. Herní mapa bude následně aktualizována.

Bude zde průběžně aktualizováno dle komunikace s jednotlivými veliteli.

Děkuji všem za účast a spolupráci, těším se na další.

Edems / MoG

Organizátor, hráč pokeru, airsofťák a LARPer.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář